Děkuji Vám za objednávku knihy
CESTA K MÉ DUŠI

Na Vámi uvedenou e-mailovou adresu bude doručena faktura s údaji k úhradě objednávky.
Pokud údaje k platbě neobdržíte,
doporučuji zkontrolovat
Vaši schránku nevyžádané pošty,
případně mě kontaktujte:
kaja.greskova@eduway.cz

Po připsání platby na náš účet, předáme Vaši zásilku do rukou České pošty.

Přeji Vám pohodové čtení a spoustu inspirace.

Těším se na Vaše postřehy, názory, komentáře
a hodnocení knihy. 

Přeji Vám inspirativní a úspěšný den.

Kája Gřešková

Jak hodnotí knihu první čtenáři?

Jedná se o velmi osobní příběh a výpověď důležitých myšlenek a postřehů z jejího života. Jsem velice vděčná za otevřenost, se kterou napsala tuto knihu. Její slova rozšířila můj náhled na život a ujistila mě kráčet dál. Věřím, že Vás její slova také nasměrují na Vaši cestu, poodkryjí, jak se na spoustu věcí v životě podívat novýma očima, jak vnímat lekce ve Vašich životech, jak přijmout zodpovědnost za vlastní život, a nabídnout Vám úžasnou metodu, která funguje pro všechny. Doporučuji všem, kteří budete číst tuto knihu, ať při čtení věnujete pozornost všemu, co upoutá Vaši pozornost, ať jsou to slova, pocity, myšlenky, vzpomínky a začněte je léčit. Na změnu je vždycky ta pravá chvíle.

Míša NováSlezské gymnázium, Opava

Kniha Cesta k mé duši je příběh hodné holčičky, který známe skoro všichni. Je to její 13.komnata, její zpověď, její odblokování. Většina z nás jsme byli hodné děti – hodné holčičky, hodní chlapečci, které dělají vše pro své milované rodiče tak, aby nás milovali, přijímali. A co se stalo? Staly se z nás loutky poháněné strachem, že se naše chování, život, rozhodnutí nebudou našim nejbližším líbit a tak jsme ztratili moc nad svým životem, královstvím i zdravím. Tato kniha Vás provede skrze osobní příběh Káji, ukáže Vám jak může taková cesta vypadat a kam až vás může dovést. Taktéž ukazuje jak se v životě můžeme postavit na své nohy a dokonce běh osudu posunout do lásky, štěstí a bohatství. Čeká vás silný příběh, který napsala silná žena, která může být inspirací pro všechny z nás, kteří jsme na cestě hledání a odhalování svého pravého Já.

Andrea RozbrojováZázraky duše, Frenštát pod Radhoštěm

Knížku "Cesta k mé duši" jsem přečetla jedním dechem během dvou dnů. Čte se velice dobře, srozumitelně a moc se mi líbí, že jsou tam napsané i krátké příběhů klientů. Příběh Káji se mě osobně dotýká, jelikož jsem před léty byla v podobné situaci, kdy jsem sama přišla na to, že mám jiného biologického otce. Já jsem ho našla a musím říct, že jsem šťastná. Díky krizi v mém osobním životě jsem v posledním roce sama prošla poznáváním své duše a díky tomu jsem pochopila, že se opravdu každému z nás v životě děje zrovna to, co má, aby nás to posílilo do budoucna. V knížce jsou veškeré takové poznatky shrnuty a kdo se nad nimi dokáže zamyslet, ten to jistě bude mít v životě jednodušší! Knížku vřele doporučuji! Já sama se k ní určitě budu několikrát vracet ...

Martina KosternováVítkov

Hluboce smekám před takto osobní „zpovědí“. Bylo pro mě velice inspirující přečíst si, čím vším si za svůj život autorka prošla a hlavně jakým způsobem nastalé situace řešila. Pro mě osobně to mělo o to větší váhu, že to není někdo „cizí z druhého konce světa“, ale člověk žijící ve stejném městě jako já a kterého znám osobně.

Zdeněk PoubaReality REMAX